Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Атрошенко і Брижинський показали свої декларації за 2022-й рік

Атрошенко і Брижинський показали свої декларації за 2022-й рік

 

10 грудня 2023 року Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) відкрило публічний цілодобовий доступ до реєстру декларацій. Учора на порталі НАЗК з'явилося повідомлення про відкриття цілодобового публічного доступу до реєстру декларацій. Реєстр розміщено за посиланням. В нього завантажили свої декларації, в тому числі, відсторонений міський голова Чернігова Владислав Атрошенко і начальник Чернігівської міської військової адміністрації Дмитро Брижинський. Нижче - інформація про ключові дані у цих документах.Владислав Атрошенко задекларував 3,5 млн. доларів готівкою та понад 31 мільйон 600 тисяч гривень, чотири земельні ділянки, чотири житлові будинки, п'ять квартир серед яких три у власності, а дві у спільному користуванні та автомобіль вартістю понад два мільйони гривень.
Про це йдеться у декларації Атрошенка за 2022 рік в єдиному державному реєстрі декларацій, яку він подав 5 грудня 2023 року. Декларація за 2023 рік має бути опублікована вже наступного року. Більше про деклароване майно та гроші Владислава Атрошенка, його колишньої дружини та доньок — читайте далі.

Земельні ділянки

У власності Атрошенка є чотири земельні ділянки загальним розміром у 6 522 м2. Дві в Іванівці та дві в Чернігові.

Колишня дружина Ірина має у власності та праві користування сім земельних ділянок в Іванівці, Чернігові та Великій Бугаївці, що в Київській області загальним розміром у понад 75 300 м2.

Нерухомість

Владислав Атрошенко задекларував три житлові будинки в Чернігові та один в селі Іванівка на 1 027,3 м2. Також у його власності перебуває одна квартира в Києві (148 м2) та дві в Чернігові (143,7 м2). Ще дві квартири в Чернігові перебувають у спільній власності (209,7 м2).

Має у власності два нежитлові приміщення в Ріпках та Чернігові (167 м2).

В Ірини Атрошенко у власності є два житлові будинки в Іванівці та в Чернігові (186,4 м2). Також у неї в Києві є квартира 163,4 м2 та дві квартири в Чернігові (236 м2), які є у спільній власності.

Коштовності

У власності Владислава Атрошенка є п'ять годинників фірми Breguet, Girard Perregaux, Patek Philippe. Загальна вартість їх понад 3 699 000 гривень.

Автомобілі

Владислав Атрошенко має автомобіль Toyota. Його вартість 2 213 433 гривень.

У Ірини Атрошенко два автомобілі — Tesla та Skoda. Їх вартість понад 5 175 800 гривень.

Начальник Чернігівської міської військової адміністрації Дмитро Брижинський
разом з родиною задекларував заощадження, доходи, автівку, квартири та будинки. Суспільне проаналізувало його декларацію після відкриття НАЗК публічного цілодобового доступу до реєстру декларацій.

Остання декларація Брижинського датується з 1 лютого 2022 року по 30 вересня 2022 року. Тоді він звільнявся з посади командира військової частини А 1376. Декларація за 2023 рік має бути опублікована вже наступного року.

З нерухомості дружина Брижинського Олена має у власності дві квартири та житловий будинок, права на які вона набула у 2019, 2020 та 2021 році відповідно.

Сам Дмитро Брижинський має у власності легковий автомобіль Hyundai 2013 року випуску, яке він зареєстрував у 2021 році.

Також Брижинський задекларував зарплатню у понад мільйон гривень та заощадження у розмірі 23 000 доларів.

Нагадаємо, що в інтерв'ю Суспільному у березні 2023 року, після призначення на посаду начальника МВА, Брижинський говорив, що має до 20 тисяч доларів, автомобіль переоформив на доньку, а дружина володіє кросовером Audi Q7.

Також він тоді додав, що сам квартирою не володіє, але вона є у його доньки в Чернігові. На Брижинського ж оформлене службове житло в Гончарівському.

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Атрошенко, Брижинський, декларації

Добавить в: