Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Врятувати життя: чернігівські волонтери здали кров для ЗСУ

Врятувати життя: чернігівські волонтери здали кров для ЗСУ

 

Волонтерка Христина не вперше приходить здавати кров. У неї друга позитивна група яка є досить популярною, а тому вона впевнена, що її потребує велика кількість людей. Проте саме ця донація – особлива – жінка учасниця соціальної акції, яку благодійний фонд “Рокада” провів у межах всеукраїнської кампанії “16 днів проти насильства, 5-го грудня. Дата символічна – в Міжнародний день волонтера. Здавали кров не лише добровольці, а й небайдужі містяни, які розуміють важливість регулярних донацій, особливо в умовах повномасштабної війни.

Власним прикладом учасники акції показали, що здавати кров безпечно та навіть корисно, адже майбутніх донорів безкоштовно перевіряють на різноманітні захворювання, наприклад, на ВІЛ та гепатити.

Директорка Чернігівського обласного центру крові Лілія Бузницька сподівається, що після такої акції кількість людей, що регулярно здаватиме кров, збільшиться. Жінка розповідає, щоденно донорами стають 20-30 осіб, але для того, щоб забезпечити потребу, необхідно хоча б 30-40.

До здачі крові у межах кампанії “16 днів проти насильства” долучились понад 50 волонтерів, а також свідомі чернігівці. Подібну акцію також провели й в 11 інших областях України.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: волонтери, кров, донор

Добавить в: