Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Свято Миколая по-новому: чудотворець вітав чернігівців у тролейбусах

Свято Миколая по-новому: чудотворець вітав чернігівців у тролейбусах

 

Зранку чернігівський Святий Миколай вітає військовослужбовця ЗСУ з подвійним святом допоки чекає на наступний тролейбус, у якому роздаватиме солодощі дорослим та малечі. Добрий чарівник убрався в блакитний костюм та взяв із собою прикрашений посох, аби подарувати містянам атмосферу справжнього дива попри близькість кордону з ворогом та постійну загрозу повітряних тривог.Нині Чернігів разом із усією Україною вперше святкує День Миколая по-новому. Відтепер дата припадає на 6 грудня за новоюліанським календарем. Хтось за старим стилем, а хтось цьогоріч двічі відзначатиме свято чудотворця — кажуть пасажири громадського транспорту.

Нагадаємо, така ініціатива у Чернігові діє вже 5-й рік поспіль за підтримки управління культури та туризму міськради. За цей час сотні містян наживо почули привітання від Миколая та поласували смаколиками.

Сьогодні чудотворець працюватиме не один. У другій половині дня у нього з’являться помічники, які вітатимуть дітей по всьому Чернігову та вручатимуть подарунки.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Миколай, тролейбус

Добавить в: