Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Різдвяна капела в укритті: як привчають чернігівських дітей до народних традицій

Різдвяна капела в укритті: як привчають чернігівських дітей до народних традицій

 

У Чернігівській художній школі пройшов суботній майстер-клас “Різдвяної капели”. Однією з цікавинок, про яку малечі розповіли цього разу, був Галаганівський вертеп. За словами заступниці начальника управління культури та туризму Катерини Литвин, малечі необхідно знати та розуміти традиції Різдва, які споконвіків існували на території Чернігівщині.

Однак повітряна тривога, що розпочалася перед початком заходу, змусила всіх спустилися в укриття. Проте, це не завадило малечі поринути у світ українських традицій. У бомбосховищі дітлахи довідалися, що одним з важливих атрибутів Різдва є свічки. Не гаючи часу, вони взялися до справи.

Під час виготовлення медової свічки, запрошені гості з музичної школи №2 заспівали стародавні колядки Чернігівщини, яким понад 100 років. За словами викладачки Світлани Беспалої, дуже важливо навчити дітей правильно колядувати, аби ті в подальшому передали знання своїм дітям та онуками.


Проєкт “Різдвяна капела” в туристично-інформаційному центрі стартував 14-го листопада. До Різдва, яке цьогоріч святкується 25-го грудня, дітлахам розповідають про звичаї і традиції сіверського краю. А 24-го числа в сквері імені Богдана Хмельницького малеча заспіває та заколядує, як це робили наші предки в давнину.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: традиції, діти, Різдво

Добавить в: