Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » В Україні зростає популярність ставок на спорт: яких букмекерів обирають користувачі

В Україні зростає популярність ставок на спорт: яких букмекерів обирають користувачі

 Спорт приваблює азартом, високою майстерністю, досягненнями та результатами. Та за перемогу змагаються не лише спортсмени. Не менш азартним заняттям вважаються спортивні парі між букмекерами та користувачами. БК пропонують по декілька варіантів розвитку спортивних подій та їх наслідків, визначають коефіцієнти та розмір комісії за свої послуги (маржу).

Які фактори при виборі БК є визначальними для користувачів

Зважаючи на те, що популярність такого виду азартних розваг зростає, букмекерські контори намагаються привернути увагу користувачів до своїх сайтів. З цією метою пропонують їм вигідні умови. Саме заохочення, такі як, приміром, бонуси Фавбет, за неофіційними даними аналітиків ринку, є одним з основних критеріїв вибору платформи гравцями.

Орієнтуючись на додаткові програми винагород, користувачі надають перевагу тим букмекерам, які пропонують бонусні гроші, надбавку до депозиту, бали за участь у програмі лояльності. Та найвигіднішим заохоченням вважається фрібет — безплатна ставка. Отримати такий бонус можна різними способами, у тому числі й активувавши, наприклад, промокод ГГбет.

Крім бонусних програм, любителі укладати парі на спорт особливу увагу звертають й на такі чинники:
  • ширина лінії — на які спортивні дисципліни можна робити ставки;
  • глибина розпису — варіанти ймовірних наслідків події. Ставити можна на загальний результат, перемогу однієї з команд чи спортсмена, нічию тощо;
  • варіанти ставок: у прематчі, режимі реального часу, довгострокові парі;
  • величина коефіцієнтів — чим менша ймовірність результату, тим вищий коефіцієнт;
  • ліміти ставок — мінімальна та максимальна сума, яку можна поставити на подію;
  • величина маржі — за свої послуги букмекер як посередник бере комісію, що становить певний процент від кожної зробленої користувачами ставки. Чим маржа нижча, тим вигідніші умови для гравців.
Також користувачі надають перевагу тим операторам, у яких є мобільні версії сайтів або застосунки з повноцінним функціоналом.

З урахуванням того, що азартні ігри легалізовані в Україні понад три роки, значна частина користувачів почала звертати увагу на наявність у букмекера ліцензії КРАІЛ.

Переваги ліцензійних букмекерів

БК, які працюють на українському ринку легально, діють у межах вітчизняного законодавства, сплачують податки в державний бюджет, проводять гривневі транзакції. Користувачі, які зареєстровані на ліцензійних сайтах, отримують доступ до надійного та безпечного ресурсу з прозорими правилами. Їхні персональні дані та платіжні реквізити захищені від можливого шахрайства та потрапляння конфіденційної інформації до сторонніх осіб. Легальний букмекер не встановлює неправомірних обмежень щодо виплати винагороди, пропонує кілька варіантів введення/виведення коштів.

Наприклад, багато тематичних сайтів пропонують огляди букмекерських контор, а сайти партнери публікують інформацію про діючі акції та бонуси. Є в інтернеті ресурси, на яких регулярно публікуються найсвіжіші рейтинги букмекерів, складені на основі аналізу та критеріїв оцінки.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в: