Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Прилуках встановлюють новітню систему оповіщення

У Прилуках встановлюють новітню систему оповіщення

 

У Прилуках почали встановлювати новітню систему оповіщення. Нагадаємо, що місто отримало обладнання, завдяки конкурсу грантів. Систему закупили за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції та Фонду розвитку громадських організацій "Західноукраїнський ресурсний центр".Всього надійшло 3 комплекти і перший вже встановили, - говорить заступник міського голови Сергій Чміль. Сповіщення, яке буде забезпечувати перший комплект обладнання охопить мікрорайони Заудайський, Дослідний та Військове містечко. Інші два комплекти системи оповіщення також розташують у густонаселених мікрорайонах Прилук.

Нова система оповіщення підсилить вже існуючу. Крім того, обладнання багатофункціональне. Через нього можна передавати текстові оголошення, в тому числі про початок і кінець повітряної тривоги. В разі потреби системою можна керувати в ручному режимі. На ній встановлено мікрофон, відповідальна особа може зробити будь-яке голосове сповіщення.

Додатково обладнання оснащене системою альтернативного живлення для роботи в автономному режимі.Джерело: телеканал "Прилуки"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: оповіщення, система, Прилуки

Добавить в: