Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Корюківці поховали двох рідних братів-воїнів

У Корюківці поховали двох рідних братів-воїнів

 

2 грудня у м.Корюківка пройшла церемонія прощання з двома військовослужбовцями рідними братами, які загинули на війні. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.Молодший сержант Камишний Олександр Михайлович народився 13 квітня 1982 року
у м. Корюківка Чернігівської області. Протягом 1988-1999 років навчався в Корюківській ЗОШ № 1, де здобув повну загальну середню освіту, далі вступив у Ніжинське професійне училище № 11 за напрямом "слюсар-електрик з ремонту електроустаткування". Закінчив Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» за спеціальністю «фінанси», здобувши кваліфікацію молодшого спеціаліста з фінансів та бакалавра з економіки й підприємництва. Працював водієм та ремонтником побутових приладів на ПП «Нековаль» та машиністом на шпалерно-друкувальній машині у ВАП КФТП. З 2001 по 2002 роки проходив строкову військову службу у лавах Збройних Сил України. З квітня 2014 року по квітень 2015 року брав безпосередню участь в АТО на території Луганської та Донецької областей. За час військової служби був нагороджений орденом «За мужність ІІІ ступеня», медалями «За оборону м. Дебальцево», «За оборону Рідної Держави», «За сумлінну службу». У перший день повномасштабної війни долучився до лав оборонців України. Службу проходив у складі одного з підрозділів військової частини А7328 на посаді командира стрілецького відділення. Загинув 2 жовтня 2023 року під час виконання чергового бойового завдання на Луганщині.


Солдат Камишний Дмитро Михайлович народився 27 червня 1977 року в м. Корюківка Чернігівської області. Протягом 1983-1993 років навчався в середній загальноосвітній школі № 1 м. Корюківка, а з 1993 по 1994 роки - в Щорському ПТУ № 7 за спеціальністю «водій». З 1995 по 1996 роки проходив строкову військову службу у лавах Збройних Сил України. Трудову діяльність розпочав у Корюківській райсанепідемстанції, де працював з 1998 по 1999 роки. З 1999 року працював на Корюківській фабриці технічних паперів. У перший день повномасштабної війни разом з братом без роздумів став на захист Батьківщини Службу проходив у складі одного з підрозділів військової частини А7328 на посаді стрільця-помічника гранатометника стрілецького відділення. Загинув 2 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання на Луганщині.

Попрощалися з воїнами та поховали їх на місцевому кладовищі рідного міста.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Корюківка, попрощалися, Камишний

Добавить в: