Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині попрощалися з двома захисниками

На Чернігівщині попрощалися з двома захисниками

 

1 грудня на Чернігівщині пройшли церемонії прощання з двома військовослужбовцями, які загинули на війні. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.Солдат Скринник Роман Олександрович народився 09.06.1980 року
у Семенівці Чернігівської області. У 1997 році закінчив 11 класів місцевої ЗОШ №2. Після закінчення школи вступив у Бобровицький сільськогосподарський технікум. Закінчив його, до мобілізації працював у КНП «Семенівська міська лікарня» на посаді робітника з благоустрою та ремонту будівель. У вересні 2023 року став на захист України у складі одного з підрозділів військової частини А0224 на посаді стрільця-снайпера. Загинув 13.11.2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися з воїном та поховали його на кладовищі рідного міста.

Солдат Калита Григорій Іванович народився 14.03.1970 року на Чернігівщині. Протягом життя працював на різних роботах, останнє місце - ТОВ «ТЕХНОВА». На початку березня 2022 року долучився до Захисників України. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А0932 на посаді навідника танкового взводу. Боронив Чернігів, за що був нагороджений медаллю «За оборону Чернігова», після його звільнення вирушив боронити східні та південні кордони держави. 20 листопада 2023 року під час виконання чергового бойового завдання на Запорізькому напрямку отримав тяжкі поранення. Був евакуйований до лікарні Запоріжжя, де медики боролися за його життя. На жаль, 23.11.2023 року серце воїна зупинилося назавжди. Попрощалися з Захисником у Чернігові в Катерининській церкві, поховали на кладовищі Яцево.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: попрощалися, захисники

Добавить в: