Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Стало відомо з чим пов'язане затримання В'ячеслава Почепа

Стало відомо з чим пов'язане затримання В'ячеслава Почепа

 

Вчора 30 листопада стало відомо про те, що співробітники київського департаменту стратегічних розслідувань (ДСР) затримали начальника управління капітального будівництва Чернігівської міської ради за підозрою в отриманні хабаря.Сьогодні 1 грудня в телеграм-каналі Офісу Генерально прокурора було опубліковано подробиці цього затримання

Так, за даними слідства, начальник одного з управлінь міськради вимагав 10% «відкату» від суми тендеру на реконструкцію частково зруйнованого російськими обстрілами об’єкту у місті.

За неправомірну вигоду посадовець пообіцяв місцевому підприємцю прийняти виконані будівельні роботи та провести усі фінансові розрахунки. Сума «відкату» склала понад 142 тис грн.


Правоохоронці задокументували одержання начальником управління хабара двома траншами.

Під час передачі другої частини «відкату» чоловіка затримали у порядку ст. 208 КПК України.

Проведено обшуки за місцем роботи посадовця та проживання. Вилучено першу частину коштів, які він отримав раніше.

Наразі прокурори направили до суду клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Досудове розслідування здійснює ГСУ Нацполіції України, оперативний супровід – Управління стратегічних розслідувань в Чернігівській області ДСР Нацполіції України.

В'ячеславу Почепу інкриміновано одержання неправомірної вигоди, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Почеп, хабар

Добавить в: