Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Прилуках коштом міста побудують укриття

У Прилуках коштом міста побудують укриття

 

На останній сесії прилуцької міської ради виділили більше 1.5 млн. гривень для виготовлення проєктно-кошторисної документації на будівництво захисних споруд. 28 листопада представник фірми-проєктанта, спільно з заступником міського голови Сергієм Чмілем відвідав ліцей №2, 14, 13, 9, заклад дошкільної освіти №10, дитячо-юнацьку спортивну школу та військове містечко №12.

Проблема безпеки у наш час набула неабиякої актуальності і місцева влада докладає значних зусиль, аби кошти на будівництво були виділені, - розповідає Сергій Чміль.На фото - Тетяна Сизенцова

У ліцеї №2 навчається майже 300 учнів. Освітній заклад, не має власного укриття і будівництво сховища коштом міста, важливе в умовах сьогодення, - говорить директорка Тетяна Сизенцова.

Дитячо-юнацька спортивна школа також не має захисної споруди. Вихованці щоденно ходять на тренування і здобувають перші місця, як на українському, так і на міжнародному рівні. Завдяки інтенсивній роботі Прилуцька дитячо-юнацька спортивна школа за загальнонаціональним рейтингом входить в 5-ку кращих шкіл України і є лідером, серед спортивних закладів позашкільної освіти Чернігівщини. Сьогодні спортсмени aкористуються сховищем дитячої лікарні. Але звісно, дітям зручніше та безпечніше одразу перейти у захисну споруду. Тому рішенням депутатів профінансовано виготовлення пакету документів на будівництво укриття.Це один із найважливіших напрямків робіт, каже директор закладу Віктор Харченко. У цій школі навчається більше 600 дітей, одночасно на заняттях знаходиться близько 200.

На території мікрорайону Військове містечко №12 взагалі нема укриття загального користування.Джерело: телеканал "Прилуки"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: укриття, Прилуки

Добавить в: