Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові поховали захисника Всеволода Бодуна

У Чернігові поховали захисника Всеволода Бодуна

 

25 листопада у Чернігові пройшла церемонія прощання з 42-річним молодшим лейтенантом Всеволодом Бодуном, який загинув 16.11.2023 року під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Молодший лейтенант Бодун Всеволод Ростиславович народився 30.12.1980 року у Борзні на Чернігівщині. Навчався у Борзнянській середній школі, далі – у спеціалізованому класі ДЮСШ «Юність» у Чернігові. Здобув вищу освіту у Національному університеті «Чернігівська політехніка». Згодом став студентом Національного університету «Чернігівський колегіум».


Захоплювався спортом, професійно грав у футбол у складі різних команд, крім того грав у складі ветеранської команди чернігівської «Десни».
З лютого 2019 року працював тренером-викладачем спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність».
На початку повномасштабного ворожого вторгнення здійснював активну волонтерську діяльність, разом із друзями займався евакуацією цивільного населення, допомагав у постачанні хліба на свою малу батьківщину.
Після деокупації Чернігівської області повернувся до тренерської діяльності, а наприкінці 2022 року вступив до лав ЗСУ.

Службу ніс на посаді командира взводу вогневої підтримки одного з підрозділів військової частини А4355. Загинув 16.11.2023 року під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку. Попрощалися з воїном у Чернігові у церкві святителя Феодосія, поховали на кладовищі Яцево.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бодун, загинув, попрощалися, Яцево, лейтенант

Добавить в: