Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У проєкті «Дочекаюсь» вперше з початку вторгнення возз'єдналася родина з Чернігова

У проєкті «Дочекаюсь» вперше з початку вторгнення возз'єдналася родина з Чернігова

 

Родина Жукових з Чернігова не бачилася з 24 лютого 2022 року. Того страшного для кожного українця ранку Валентина пообіцяла чоловікові врятувати дітей, тому поїхала з ними за кордон. Чоловік Валентин того ж дня пішов добровольцем на фронт. Понад півтора року сім'я мріяла нарешті бути разом.У родині Жукових двоє дітей — молодша дочка Анастасія та старший син Валерій. Вчотирьох вони жили у Чернігові до повномасштабної війни. 51-річна Валентина працювала контролером на Чернігівській ТЕЦ, а Валентин — там же, тільки слюсарем. З приходом великої війни жінці довелося евакуюватися разом із дітьми до Німеччини, а чоловік став військовослужбовцем ЗСУ в Чернігівській області.

"Його мають перевести ближче до лінії фронту. Коли все почалося, ми не встигли обійнятися. Я боюсь не встигнути цього зробити взагалі. Валентин добрий відкритий, любить спілкуватися, має багато друзів. Ми знайомі з підліткового віку", — поділилася Валентина.

Через страх більше не отримати можливість обійняти чоловіка жінка і наважилася повернутися до України. З навчання відпросити вдалося лише доньку, тож Валерій залишився у Німеччині.

Допомагати в організації сюрпризу згодився брат жінки — Олег. Згідно плану, Олег подзвонив Валентину і повідомив, що знайшов для нього та його побратимів автомобіль на фронт. Треба лише приїхати в Чернігів та оглянути машину.


У ролі волонтера "Благодійного фонду Лілії Ребрик" — актор Артем. Він вдавав, нібито хоче передати Валентинові автомобіль на військові потреби.

Чоловіки відправилися на вокзал нібито за довіреністю на автомобіль, яку їм має передати провідниця потягу. Насправді ж, цим потягом до Чернігова прибула Валентина з дочкою Настею та Лілія Ребрик.

Коли чоловіки зайшли до головної зали вокзалу, гучномовцем залунало: "Шановний Валентин Жуков! До зустрічі залишилося три хвилини. Дочекайтеся". Сам Валентин все ще не розумів, що відбувається. Навіть, коли до нього підійшла Лілія Ребрик і знімальна група. Запитавши про те, чого б йому зараз понад усе хотілося, ведуча запропонувала Валентину уважно роздивитися навкруги. Тоді в його обійми й забігла Настя, а слідом і кохана дружина Валентина.

"З того, що родина поруч, я в шоці. 24-го мене так не колотило, як зараз. Розвідку надурили", — сказав він, обіймаючи найрідніших та витираючи сльози щастя.Джерело: kanaldim.tv

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Жукови, родина

Добавить в: