Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Французькі партнери профінансують відновлення 10-ти шкіл Чернігова

Французькі партнери профінансують відновлення 10-ти шкіл Чернігова

 

Більше 2 мільйонів євро на освітню галузь Чернігова інвестують французькі партнери. Меморандум про співпрацю між Чернігівською міською радою та Міжнародною неурядовою організацією ACTED в стінах муніципалітету підписали 21 листопада. Угода передбачає реконструкцію, оснащення та ремонт тією чи іншою мірою 10 шкіл міста. Виконувач обов’язків очільника Чернігова Олександр Ломако висловив подяку за те, що партнери взяли напрямок саме на підтримку освіти, оскільки окупанти в лютому-березні 22-го пошкодили близько 80 % навчальних закладів, дві школи зруйнували повністю.

Зазначимо, уряд Франції ще минулого року взяв зобов’язання підтримувати відновлення Чернігівської області після російської навали. За словами представників організації ACTED, вони попередньо вивчили потреби міста та готові виконати поточні ремонти в школах №№ 2, 20, 34, 14, 28, 6, 33, 27, 15, 29.

Передбачається і капітальний ремонт туалетних кімнат у школах № 2, 6, 15 та 33. Також у фокусі уваги — доступ та зручність для маломобільних людей, а відтак і безбар’єрність освітнього простору, що в реаліях сьогодення неабияк актуально. Ще один суттєвий напрямок проєкту — структурні ремонти.

Не оминули в пунктах співпраці й безпековий компонент. Французька сторона планує відремонтувати 31 укриття в школах міста та побудувати одне нове. Водночас, менеджер проєкту зазначив, що процедура підготовки необхідних документів для початку робіт — не проста й на це також піде час.

Протягом наступних двох тижнів міжнародні партнери визначаться і з переліком шкіл Чернігова, де встановлять нове обладнання. Починаючи від комп’ютерів, закінчуючи навчальними партами, шафами та кухонним обладнанням. Усі вищезгадані роботи планують завершити протягом 2024 року.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школа, ремонт

Добавить в: