Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Сновську споруджують перший на Чернігівщині «Дія Центр»

У Сновську споруджують перший на Чернігівщині «Дія Центр»

 

У Сновську споруджують перший в області модульний «Дія Центр». Модулі, з яких складатиметься будів­ля. уже встановлені, зараз монтуєть­ся дах. Поки що вигляд в одноповер­хової споруди непрезентабельний, то­му дехто з містян, які вважають, що бу­дувати зараз не на часі, вже охрестив її сараєм. Та щодня на майданчику ки­пить робота і все змінюється на краще. Завершити будівництво планують до Нового року.— Тут можна буде отримати пас­портні послуги і послуги, які надає ЦНАП. Заклад матиме все необхідне технічне забезпечення, — розказали в міськраді.
Зараз сновський ЦНАП, який, до речі, надає понад 200 послуг, тулить­ся в історичній будівлі, якій уже сто ро­ків. А щоб отримати паспорт чи навіть вклеїти в нього нову фотографію, жи­телям громади доводиться їздити в Корюківку - сектор міграційної служ­би у Сновську не працює більш ніж рік. У «Дія Центрі» ж. який розміститься на площі 300 кв. м, планують облаштувати 15 робочих місць, конференц-залу, встановити дві паспортні станції, пристосування для потреб маломобільних груп населення тощо.

Будівництво (воно обійдеться в 13 млн. грн.) ведеться коштом фонду «Східна Європа». Отримати фінансу­вання вдалося завдяки перемозі про­екту міськради в конкурсі швейцар­сько-української Програми EGAP, яка здійснює підтримку громад у їх цифро­вому розвитку.

Довідково:

«Дія Центри» — мережа ЦНАП, де запроваджені єдині стандар­ти щодо якості надання послуг. Це місце, де за один візит можна розв'язати одразу кілька запитів — замість кількох візитів заради однієї послуги.

Джерело: газета “Гарт”, Марія Ісаченко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сновськ, будівництво

Добавить в: