Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Жителям модульного містечка у Новоселівці передали безкоштовні велосипеди

Жителям модульного містечка у Новоселівці передали безкоштовні велосипеди

 

Днями громадська організація «Еко Місто» передала мешкан­цям модульного містечка, що в Новоселівській ТГ Чернігів­ського району, 19 велосипедів. Вони мають суттєво полегшити людям життя.

Протягом останніх півто­ра року в різні громади (Ніжинську, Прилуцьку, Холминську, Варвинську, Киселівську, Іванівську і в са­ме місто Чернігів) ми передали по­над 600 велосипедів — каже го­лова ГО «Еко Місто» Сергій Безбородько. — Усе це відбувається в рамках кампанії «BikeForUkraine».

Партнери передають нам велосипе­ди, ми ж за потреби їх ремонтуємо і віддаємо тим, хто потребує такого виду транспорту. В основному це лю­ди, які допомагають іншим, - волон­тери, соціальні робітники. Їм як ніко­му треба завжди бути мобільними.
Знаючи про таку ініціативу, меш­канці киселівського модульного містечка самі звернулися в «Еко Місто» по допомогу.

Гуманітарні велосипеди на майданчику модульного містечка

У модульному містечку мешкає близько 200 людей. Їм треба якось добиратися на роботу, до своїх зруй­нованих будинків, адже багато хто вже почав їх відновлювати. І коли нам надійшла допомога з Італії у вигляді 19 однакових велосипедів ми одра­зу ж вирішили передати їх у Новоселівку. Хоч ці велосипеди й не нові, во­ни дуже якісні і практичні - не мають ні камер, ні шпиць, то значно змен­шує імовірність пошкоджень. Споді­ваємось, завдяки їм вирішувати свої буденні справи мешканцям модуль­ного містечка стане легше, — гово­рить Сергій.


Екоактивісти сподіваються, що працюватиме цей транспорт за прин­ципом соціального сервісу, тоб­то кожним велосипедом за потреби зможе скористатися будь-який меш­канець модульного містечка.

Також у подарунок від «Еко Міс­та» киселівці отримали 50 жилетів зі світловідбивними елементами для безпечної їзди в умовах темряви або туману. А на майбутнє, за потреби — ще й безкоштовний ремонт велоси­педів у майстерні ГО.Джерело: газета “Гарт” Катерина Дроздова. Фото ГО «Еко Місто»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Новоселівка, велосипеди

Добавить в: