Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Депутати у Прилуках виділили 4 млн. 200 тис. грн. на придбання автомобіля для військових

Депутати у Прилуках виділили 4 млн. 200 тис. грн. на придбання автомобіля для військових

 

17 листопада відбулась 47-ма позачергова сесія Прилуцької міської ради 8 скликання. В її роботі взяли участь 19 обранців. Депутати підтримали перерозподіл коштів на виконання заходів міської цільової програми "Тероборона міста Прилуки" на 2022-2024 роки.Також депутати розглянули питання про виділення коштів для забезпечення потреб підрозділів збройних сил України, виділивши 4 млн. 200 тисяч гривень на придбання транспортного засобу "Renault D 14". Попередньо це питання розглядалось на засіданні ради голів, розповів депутат прилуцької міської ради Артем Рожко.

Рожко невдоволений таким рішенням і каже, що не розуміє пріоритетність закупівлі цієї єдиної автівки, адже на цю суму можна було б купити, наприклад, 100 дронів-камікадзе, які б дали ефективний результат. Військові розповідали, йому що успіхи у знищенні техніки ворога на війні дуже залежать від необхідної кількості таких дронів.

Кошти на "Renault D 14" перерозподілили з тих, які попередньо планувалось направити на запит від полку "Азов". В ході сесії стало відомо, що полк "Азов" не надав до вчорашнього дня погодження від вищого керівництва, тож частину коштів на їх потреби перерозподілили на іншу військову частину. Артем Рожко обурений таким рішенням, адже хлопцям з "Азову" вже пообіцяли певну суму, на яку вони розраховували.Джерело: телеканал "Прилуки"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, сесія, Рожко, Азов, автівка

Добавить в: