Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Прилуки отримали потужну систему оповіщення

Прилуки отримали потужну систему оповіщення

 

Днями до Прилук надійшла ресурсна допомога у вигляді нової системи оповіщення. Загалом місто отримало три комплекти – два потужних і один меншої потужності. Обладнання вартістю майже 419 тисяч гривень надали донори.

Як зазначив заступник міської голови Сергій Чміль, допомогу місто отримало завдяки участі у конкурсі грантів «Людський вимір: інклюзивні дані громаді». Нову систему оповіщення – а це три комплекти – закупили за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції та Фонду розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр».«Ми подали проект «Системи оповіщення» (на участь у конкурсі «Людський вимір» – ред.) і за результатами ми отримали ресурсну допомогу у вигляді гучномовців, блоків управління, на суму 418 тисяч 800 гривень. Співфінансування по даному проекту не передбачалося, повністю допомога йшла від донора. Нам було надіслано 3 комплекти системи оповіщення – 2 більш потужних, 1 меншої потужності».

Дану систему оповіщення встановлять у густонаселених мікрорайонах міста. Де саме – ще визначаються.

«Ці три точки оповіщення будуть максимально охоплювати населення міста Прилуки, щоб уразі оголошення небезпеки чи іншої інформації кожен прилучанин зміг швидко і оперативно почути дану інформацію, перебуваючи чи у себе в будинку, чи на вулиці», зазначив Сергій Чміль.


Нове обладнання працюватиме із вже наявною системою оповіщення. Серед основних переваг нової техніки – вона працює як в автономному, так і в ручному режимі – тобто, людина, яка відповідатиме за даний напрямок зможе відкрити блок управління і в ручному режимі, через мікрофон здійснити оповіщення.«Будуть передаватися різні звукові сигнали, тобто люди будуть отримувати більше додаткової інформації, чим звичайна в нас була система оповіщення повітряної тривоги. Дана система працюватиме через централізоване електроживлення, але уразі відсутності електропостачання, вона матиме можливість працювати автономно», - сказав Сергій Чміль.

Тобто нова система оповіщення зможе працювати і в блекаут – система альтернативного живлення розрахована на мінімум 24 години автономного режиму.Джерело: телеканал "Прилуки", www.pryluky.club

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, оповіщення

Добавить в: