Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Стало відомо, хто загинув в аварії біля Снов'янки

Стало відомо, хто загинув в аварії біля Снов'янки

 

13 листопада на трасі Чернігів-Новгород-Сіверський близько 6.30 біля Снов'янки сталася потрійна ДТП за участі автомобіля "Mitsubishi Pajero", трактора з причепом та автомобіля "Volkswagen Caddy". За попередньою інформацією водій автомобіля "Mitsubishi Pajero", рухаючись автотрасою від Чернігова у бік Мени не вибрав безпечної швидкості руху та зіткнувся з попутнім трактором з причепом. Одразу після цього у причіп трактора, що зупинився, вдарився також попутній автомобіль "Volkswagen Caddy".На фото Микола Шосталь водій  "Mitsubishi Pajero", фото з соцмереж


Як повідомляє газета "Вєсть" трактором кермував Іван Мироненко житель села Сахнівка, їхав з невеликою швидкістю, адже причіп був навантажений картоплею, яку чоловік віз здати на крохмальний завод. Родина Мироненко роботяща, тримає господарства.
В той день причіп обігнав АТОвець Микола Шосталь, який останні декілька років проживає у Локнистому, одружений на вдові військового матері двох дітей Анастасії. Рік тому вони купили "Mitsubishi Pajero", на якій їздив Шосталь і про якого місцеві кажуть, що він любив швидкість. В "Mitsubishi Pajero" окрім водія були 2 пасажирів, один з них 18-річний студент Дмитро Черненко - загинув. Хлопець в той день їхав на навчання. У померлого хлопця батько воює.

Мати Дмитра чомусь звинувачувала водія трактора, через що родина Мироненко дуже переживає. Вони вважають, що "Mitsubishi Pajero" їхала з дуже великою швидкість, бо причіп з картоплею зім'яло та перевернуло.

Gorod.cn.ua за матеріалом газети "Вєсть"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Шосталь, аварія, Снов'янка

Добавить в: