Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Приміщення поліції у Сосниці здали в оренду

Приміщення поліції у Сосниці здали в оренду

 

Сосницький поліцейський сектор ліквідували цього лі­та. Керівництво Головного управління Нацполіції в Чер­нігівській області пояснювало таке рішення — у першу чергу — великими (до 150 тис. грн за рік) витратами на комунальні послуги. Це при тому, що у двоповерховій будівлі цілодобово перебувала тільки чергова частина — 6-8 осіб. Іншою причиною називалося низьке наван­таження на співробітників: їх штатна кількість — 22 осо­би, а протягом року було прийнято тільки 75 звернень, які стосувалися поліцейської діяльності.Співробітників перевели в Мену. А вивільнене приміщення здали в оренду Сосницькому військкомату: невдовзі після ліквідації сектора був укладений відповідний (тристоронній) договір — між Чернігівським обласним ТЦК, Фондом державного майна - і Нацполіцією.

Відсутність поліцейських у селищі відчули одразу — під час оголошення повітряної тривоги сирена звучала далеко не завжди, бо нікому стало її вмикати. Не кажучи вже про оперативність при реагуванні на виклики.

— Є багато звернень від людей, які не почуваються в достат­ній безпеці через те, що найближчий підрозділ поліції аж за 20 км. Це від центру громади. А ще ж у нас є Пекарів, Бондарівка інші села за Десною, — розповів очільник Сосницької ТГ Ан­дрій Портний. — Ми вже обговорювали це питання з новим ке­рівником Головного управління Нацполіції області Іваном Іщенком. Він не приховував, що був дуже здивований, коли з'ясував, що на всю Чернігівську область - територіально одну з найбіль­ших в Україні - збереглося тільки 15 стаціонарних підрозділів по­ліції. Тож з його боку ми маємо як розуміння, так і зацікавленість у відновленні роботи нашого поліцейського сектора.

Відбулися перемовини з цього питання і з новим очільником Корюківського відділу поліції Ігорем Чебаном (Сосницький сектор був підпорядкований саме цьому відділу. — Авт.).

Щодо того, де після повернення будуть робочі місця співро­бітників, оскільки їхнє приміщення вже орендоване, Андрій Порт­ний пояснив:
— Договір про оренду підписаний. Чи будуть його розрива­ти і повертати будівлю Нацполіції, не відомо. Разом з тим грома­да може запропонувати для поліцейського сектора інші примі­щення. Наприклад те, де зараз військкомат - воно в комуналь­ній власності нашої ТГ. Є й інші варіанти. Головне - повернути співробітників поліції в нашу громаду.

Депутатське звернення щодо відновлення роботи поліцей­ського підрозділу в Сосниці було прийняте на останній сесії (від­булася 3 листопада) селищної ради. Воно вже спрямоване Го­ловному управлінню Нацполіції області.

Джерело: газета “Гарт”, Марія Ісаченко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сосниця, поліція

Добавить в: