Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » 18-річний чернігівець здобув перемогу з кульової стрільби в Словаччині

18-річний чернігівець здобув перемогу з кульової стрільби в Словаччині

 

На міжнародних змаганнях з кульової стрільби "Олімпійські надії" 18-річний чернігівець Дмитро Бобор зайняв перше місце. Змагання проходили з 9 до 12 листопада в місті Нітра в Словаччині. У парі чернігівець був зі спортсменкою з Кіровоградської області.

Про це Суспільному розповіла тренерка Вікторія Шлехт.

Змагання проходили у вправі ПП-мікс (пневматичний пістолет 10 м, 30 пострілів).

"Чому мікс називається, бо вони стріляють у парі: хлопчик, дівчинка. Кожен робить по одному вистрілу і все сумується. В кого більше білів, ця пара перемогла. Стріляв він з дівчиною з Кіровоградської області. У фіналі отримали 16 переможних балів. Чернігівську область представляв ще Павло Новік. Він з іншої школи, нагороди не отримав", — розповіла Вікторія Шлехт.

Займається кульовою стрільбою хлопець чотири роки в комунальному позашкільному навчальному закладі ДЮСШ "Авангард" у Чернігові.

"Він до мене прийшов у 2019 році. Це перша його золота медаль. Нагороди вже здобував у всеукраїнських змаганнях. Він спокійний, задумливий, любить аніме", — розповіла тренерка.
З України змагалися 38 спортсменів. Для Дмитра це перші міжнародні змагання та перша його золота медаль. До цього він брав участь у всеукраїнських змаганнях, отримував срібну та бронзову медалі.

Джерело:  "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Словаччина, медаль, стрільба

Добавить в: