Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Про приписку громадян 2007 року народження до призовної дільниці

Про приписку громадян 2007 року народження до призовної дільниці

 

АКТУАЛЬНО Виконуючи вимоги статті 14, Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» начальник Чернігівського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки видав наказ від 30.10.2023 року № 189 «Про приписку громадян 2007 року народження до призовної дільниці Чернігівського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки».1. З 3 січня по 31 березня 2024 року оголошується приписка до призовної дільниці Чернігівського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки громадян України 2007 року народження.

2.  Явці для приписки до призовної дільниці підлягають усі громадяни України чоловічої статі, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2007 включно, постійно або тимчасово проживають на території міста Чернігова, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.
3.  На підставі пункту 2 статті 21 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» усі громадяни, яким необхідно пройти приписку до призовної дільниці звільняються на час, необхідний для проходження приписки.
4.  Усі громадяни, яким належить пройти приписку, зобов’язані прибути до призовної дільниці Чернігівського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою:
м. Чернігів, вул. Захисників України, буд. 14 А, у визначений час. Громадяни, які не пройшли приписку у визначений час, зобов’язані прибути за вказівкою не пізніше 31 березня 2024 року.

Начальник Чернігівського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки
полковник С. КОЛЕСНИК

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Про приписку до призовної дільниці

Добавить в: