Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині зростає кількість нових ФОПів

На Чернігівщині зростає кількість нових ФОПів

 

Майже на тисячу ФОПів більше відкрилося цього року на Чернігівщині, ніж до повномасштабного вторгнення Росії на територію України.
Цю інформацію у коментарі Суспільному підтвердили в пресслужбі Головного управління ДПС в Чернігівській області.На фото Світлана Полторацька

За 10 місяців 2023 року зареєстровані 6 765 суб’єктів господарювання, з них 440 — юридичні особи, 6 325 — ФОП. У 2021 році цей показник сягав 6 045 суб’єктів господарювання, з них 724 — юридичні особи, 5 321 — ФОП.

Як йдеться на сайті ОВА, заступниця директора департаменту економічного розвитку ОДА Світлана Полторацька пояснила, що такі показники збільшення ФОПів на Чернігівщині мають кілька причин:

"Можна пояснити спрощенням процедури реєстрації та закриття ФОПу, систем оподаткування і можливості отримання грантів за державними та програмами міжнародної допомоги", — пояснила заступниця директора департаменту економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації Полторацька.Джерело: "Суспільне Чернігів", відео "Північна брама"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: підприємці

Добавить в: