Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » 9-річний Сергійко Мороз передав 4-ту автівку для ЗСУ та зняв кліп

9-річний Сергійко Мороз передав 4-ту автівку для ЗСУ та зняв кліп

 

9-річний співак «у рожевій панамці» Сергійко Мо­роз із Чернігова відомий на всю Україну своєю масштабною допомогою ЗСУ. На потреби наших захисників Сергійко вже зібрав понад 1 мільйон 200 тисяч гривень! На початку жовтня четверта автівка від нього поїхала на передову. Цього разу — для бригади спеціального при­значення «Азов». Причому передав її «азовцям» Сергій­ко особисто.— На Сході нашої країни я був уперше, — зізнався він.
- Думав, що це дуже далеко і ми їхатимемо туди кілька днів. Виїхали вночі, мене закутали, і я спав, прокинувся в Полтаві на заправці, поїв і вже не засинав, усе роздивляв­ся. Потім ми прибули на місце. Там було спокійно. Зустрі­лися з воїнами, я віддав їм тачку (щоб у ній був приємний аромат, повісив «пахучку», яку мені подарував хрещений, іще туди ми поклали смаколиків і водички), заспівав, а во­ни подарували мені трофейну бронеплиту.

Що цікаво, поки Сергійко збирав на цю автівку, окрім ку­пюр, чернігівці та гості міста накидали йому аж 28 кг. монет!

- Це більше, ніж я важу, — сміється він.

Та поїздка на Схід була для Сергійка не єдиною пам'ятною подією осені. 23 жовтня з'явився його перший кліп на пісню «Восени». Свого часу маленький волонтер передав частину наспіваних ним грошей саундпродюсеру Вадиму Лисиці, який також постійно допомагає військо­вим, — спочатку 50 тисяч гривень, що пішли на бронеплити для саперів, які працювали на Харківському напрям­ку, а потім іще 100 тисяч гривень на квадрокоптер Mavic.

І Вадим Лисиця вирішив віддячити йому за небайдужість та патріотизм записом треку та зйомкою кліпу. Зайняла­ся цим величезна команда лейблу «FoxLab». Автором піс­ні став Андрій Безкровний (DJ Bloodless), аранжуван­ня зробив Роман Катрук, режисерську роботу виконав Марк Телпіс, а продюсерську — вже сам Вадим Лисиця. Можливо, про цих людей ви ніколи й не чули, та саме вони стоять за створенням таких відомих треків, як «Вечорни­ці» (SKYLERR), «Повернись живим» (Марія Бурмака), «Додому» (Настя Балог і POSITIFF), «Який ти козак» (Анна Трінчер та POSITIFF) та ін. До речі, на бек-вокалі в пісні Сергійка добре чути голос Олексія Завгороднього (POSITIFF).

«Пісня «Восени» відображає дитячий погляд на війну і спільноту, що об’єднується в цей важкий час. Вона
- про мужність та рішучість дітей, які не пам'ятають мир­ного дитинства, не пам'ятають, як жити без сирен. Та по­при втрачене дитинство готові допомагати своїй країні в будь-який спосіб», — так про пісню Сергійка говорять у «FoxLab».

Я дуже щасливий, що Вадим і його команда допо­могли мені втілити в життя мою мрію - записати пісню та зняти кліп. І сподіваюсь, що вони всім сподобаються, - каже Сергійко.Джерело: газета “Гарт”, Катерина Дроздова

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Мороз, співак, автівка, кліп

Добавить в: