Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » 27-річна Людмила Вольвич померла на операційному столі, під час видалення родимок на нозі

27-річна Людмила Вольвич померла на операційному столі, під час видалення родимок на нозі

 

8 листопада місто Прилуки сколихнула страшна звістка. Під час косметичної операції в онкологічному відділенні Прилуцької ЦРЛ померла молода пацієнтка. Жінці було усього 27 років. Про це у соцмережах повідомила її рідна сестра Вікторія Вольвич. Жінка переконана: лікарі намагаються приховати свою халатність, списавши все на лікарську помилку.На фото Вікторія Вольвич

Лікарі і досі не повідомили родину про причини смерті пацієнтки. Вікторія запевняє, що сестра була абсолютно здоровою, про що свідчать аналізи і електрокардіограма, які їй робили напередодні.

До лікарні Людмила Вольвич звернулася, аби видалити родимки на нозі. Їх була велика кількість і вони заважили ходити молодій жінці. Подібну операцію Людмила робила 3 роки тому і оперував її той самий лікар, все пройшло добре. Нещодавно Людмила повернулась з за кордону, аби зробити щеплення своєму малолітньому сину і вирішила звернутись до того самого лікаря з запитанням про те, чи варто знову робити оперативне втручання.

Вікторія розповіла, що сестра дуже боялась цієї операції, ніби передчуваючи щось недобре. Переживали, що син 2-річний Матвій залишиться один на ніч. Він і досі вірить, що його мама на лікуванні.

Того дня в черзі на операцію Людмила Вольвич була першою. Лікар сказав, що операція нескладна і мала тривати 30 хвилин до години максимум. Але операція затягнулась, об 11.30 Вікторія набрала мамі, а та відповіла, що Люди досі нема. О 12.29 мати набрали Віку і сповістила, що сестра померла, через зупинку серця. Що саме спричинило зупинку серця - лікар не повідомив.

За результатами розгляду заяви, слідчі поліції одразу внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, а саме - за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 140 КК України, тобто «Неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником», та розпочато досудове розслідування.Джерело: телеканал "ТІМ"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Вольвич, Прилуки, лікарня, операція

Добавить в: