Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У школі на Чернігівщині школярі жорстоко познущалися над 5-класником

У школі на Чернігівщині школярі жорстоко познущалися над 5-класником

 

10 листопада до поліції надійшло повідомлення, що учня 5-го класу однієї з шкіл в Чернігівському районі цькують однокласники – хлопчика повалили на землю, топтались по його сумці, внаслідок чого зіпсували мобільний телефон.Фото - ілюстративне


На місце події негайно прибули ювенальні поліцейські Чернігівського райуправління. Вони з’ясували, що 10-річний хлопчик систематично потерпає від дій своїх однокласників: його ображають, штовхають, псують речі.

Поліцейські встановили кривдників потерпілого. Це хлопці віком 9-ти та 10-ти років.

Поліцейські склали два адміністративні протоколи на батьків малолітніх за частиною 3 статті 173-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення (булінг (цькування) учасника освітнього процесу). За порушення норм цієї статті законом передбачена відповідальність у вигляді штрафу від 850 до 3400 гривень, або виконання громадських робіт від 40 до 60 годин.

Також поліцейські провели профілактичну роботу з дітьми та застерегли їх від подібних правопорушень у майбутньому.

Чернігівські поліцейські закликають ніколи не замовчувати випадки цькування. Якщо ви стали жертвою або свідком булінгу в навчальному закладі – негайно інформуйте шкільного психолога, вчителя, батьків або телефонуйте в поліцію за номером «102».

Булінг є неприпустимим явищем у суспільстві та карається законом!

Джерело: сектор комунікації поліції Чернігівської області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школярі, булінг

Добавить в: