Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Віталій Морозов, що вбив сусіда на Великдень сяде на 7 років

Віталій Морозов, що вбив сусіда на Великдень сяде на 7 років

 

Чернігівською окружною прокуратурою в суді доведено вину 52-х річного сільського жителя Морозова Віталія Дмитровича в умисному протиправному заподіянні смерті іншій особі (ч.1 ст.115 КК України).Мешканці одного з ближніх до обласного центру сіл були сполошені та збентежені подіями, що відбулись у світле свято Великодня цього року.

16 квітня 2023 року під вечір потерпілий завітав у гості до засудженого. Раніше частенько до нього заходив. Сіли, по-сусідськи випили. Будучи ображеним на іншого сусіда, потерпілий вмовив засудженого навчити його прийомам рукопашного бою, щоби потім поквитатися з кривдником. Процес навчання супроводжувався вживанням значної кількості алкоголю.

Отримавши необхідні знання, учень вирішив невідкладно перевірити їх прямо на вчителі, що, звісно ж, не сподобалося останньому. А тут ще згадались минулі образи…

Засуджений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, в ході конфлікту схопив ножа та почав наносити удари потерпілому. Коли лезо ножа від ударів зігнулось, схопив другого ножа та продовжив бити. Однак, лезо цього ножа теж зігнулось. Тоді засуджений схопив третього ножа та продовжував почате, поки потерпілий не відпустив його. Загалом потерпілому нанесено 7 колото-різаних поранень в область голови та тулубу, від яких останній помер на місці.

За результатами судового розгляду та оцінки наданих прокурором доказів, обставин вчинення злочину, судом правопорушника визнано винним та призначено реальну міру покарання у виді позбавлення волі на строк 7 років.

За інформацією Чернігівської окружної прокуратури

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Морозов, Великдень, вбивство

Добавить в: