Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » 9-18 листопада — перекриття руху автотранспорту на ділянках вул. Тероборони та Спортивної

9-18 листопада — перекриття руху автотранспорту на ділянках вул. Тероборони та Спортивної

 

Для запобігання виникнення аварійних ситуацій при проведенні ремонтних робіт на об'єктах вулично-дорожньої мережі міста на ділянках вул. Тероборони: від вул. Леоніда Пашина до вул. Добролюбова та від вул. Леоніда Пашина до вул. Весняної; та вул. Спортивної: від вул. Леоніда Пашина до вул. Добролюбова буде перекритий рух автотранспорту. Перекриття триватиме з 08.00 год. 9 листопада по 20.00 год. 18 листопада.Відповідний дозвіл наданий КП «АТП-2528» на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, сьомого листопада.


КП «АТП-2528» забезпечить встановлення дорожніх знаків згідно зі схемами організації дорожнього руху, погодженими в управлінні патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції, яке забезпечуватиме нагляд за організацією руху транспорту.

Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку міськради на час перекриття зазначених ділянок вулиць внесе зміни в маршрутну мережу громадського транспорту.

Джерело: chernigiv-rada.gov.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: автотранспорт, перекриття

Добавить в: