Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Менська громада провела в останню путь 25-річного матроса Дмитра Потапенка

Менська громада провела в останню путь 25-річного матроса Дмитра Потапенка

 

30 жовтня на Чернігівщині (Менська громада) пройшла церемонія прощання з 25-річним матросом Дмитром Потапенком, який загинув під час виконання бойового завдання на Херсонщині. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.


Матрос Потапенко Дмитро Михайлович народився 8 січня 1998 року
у Мені на Чернігівщині. Навчався у Корюківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, де здобув повну загальну середню освіту у 2016 році. Вступив до Сосницького професійного аграрного ліцею, навчався за напрямом "маляр-штукатур, гіпсокартонник", але за сімейними обставинами навчання не закінчив. Далі працював у Києві на ТОВ "Моноліт-Буд Сервіс" протягом 2019-2021 років. У лютому цього року чоловік став до лав ЗС України. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А1275.

Загинув 24 жовтня 2023 рок під час виконання бойового завдання на Херсонщині. Попрощалися з воїном та поховали його у селі Ушня Менської громади, де проживає сестра полеглого воїна.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Менщина, попрощалися, матрос, загинув, Потапенко

Добавить в: