У Мені відкрилася швейна фабрика

 

Місцевий приватний підприємець Ва­силь Кондаков, проект якого недавно переміг у конкурсі для підтримки бізнесу, що фі­нансується міжнародною організацією “Глобал Ком’юнітіз” в Україні, отримав грант у су­мі 25 тисяч доларів. Ці кошти він викорис­тав на створення швейної фабрики. Її офіцій­не відкриття відбулося 16 жовтня.

Розміщене підприємство в колишній їдальні “Сільгосптехніки", яку Василь Віталі­йович викупив і відремонтував.

Обладнання замовляв у Європі. Воно нове, сучасне і недешеве (грантових ко­штів, каже, вистачило тільки на машинки для вишивання). Плани теж масштабні - пошиття трикотажних виробів (футболок, спортивних костюмів, піжам, халатів тощо), спецодягу (у день відкриття була підписана
угода на виготовлення робочої форми для на працівників КП «Менакомунпослуга»), спідньої білизни і створення 20 робочих місць.

Зараз працюють 6 швачок і закрійник. Усі вони пройшли відповідну підготовку. Ще дві швачки навчаються. Тож вакансії на фабриці поки що є.

У її назві — “MAGOLD" — зашифровані імена дочки та членів її родини: Марія, Аліна, Гіо. Вони вже півтора року живуть у Німеччині. Василь Віталійович мріє про часи, коли його рідні повернуться додому і продовжать започатковану ним справу.


І хоч вона тільки набирає обертів, продукція підприємства вже є в продажу. Ціни нижчі за ринкові.Джерело: газета “Гарт”, Ганна Юхименко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Кондаков, фабрика, Мена

Добавить в: