Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала імпланти на 163 тис. гривень

Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала імпланти на 163 тис. гривень

 

КНП «Чернігівська обласна дитяча лікарня» ЧОР — це єдиний медичний заклад в області, який надає спеціалізовану медичну допомогу дітям. Щорічно до лікарні за медичною допомогою звертаються понад 35 тисяч дітей, близько 17 тисяч отримують стаціонарне лікування. Лікарня працювала в умовах активних бойових дій, надаючи невідкладну амбулаторну та стаціонарну допомогу дітям м.Чернігова та області, в т.ч. пораненим дітям та дорослим.

Протягом останніх місяців на лікуванні в ортопедо-травматологічному відділенні перебуває значна кількість дітей. Тому лікарня звернулась до благодійної організації «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні», яка продовжує гуманітарну програму «Медичне обладнання», із проханням надати набори біоабсорбуючих імплантів (біопінів) для лікування складних дитячих переломів. Загальна вартість переданих благодійною організацією біопінів TRIM-IT Drill Pin™ — 163 800 грн.
«Завдяки цьому обладнанню будуть впроваджені сучасні інноваційні технології під час лікування переломів у пацієнтів дитячого віку. Біопіни «TRIM-IT Drill Pin» — це новітнє покоління імплантів для дітей, які біоабсорбуються (розсмоктуються) в організмі дитини. Тому ця методика дозволяє провести малоінвазивно остеосинтез складних внутрішньо суглобових переломів, покращити процес зрощення перелому і загалом — покращити якість життя та активності діток після травми. Відпадає потреба у повторних операціях та наркозах з метою видалення імплантів. А це забезпечує успішний результат та найшвидше одужання травмованих діток», — розповідає Микола Люткевич, завідувач ортопедо-травматологічного відділення лікарні.

Олена Маркова

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: лікарня, допомога, благодійність, Люткевич

Добавить в: