Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Справу вбивства сім’ї Череванів буде розглядати Деснянський суд Чернігова

Справу вбивства сім’ї Череванів буде розглядати Деснянський суд Чернігова

 

Поліція Чернігівщини завершила розслідування, напевно, найгучнішого цьогорічного злочину — вбивства сім’ї Череванів із Києва (30-річного Миколи і 28-річної Вікторії та їхнього 4-річного сина Богданчика), що сталося у травні бі­ля Садового Менської громади. Кримі­нальне провадження передали до Дес­нянського райсуду міста Чернігова. Там уже обрали склад суду (головуючий суддя: Сапон Андрій Віталійович; суддя-учасник колегії: Лямзіна Наталія Юріївна, суддя-учасник колегії: Самусь Людмила Володимирівна), тож незабаром призначать дату підготовчого засідання по справі 738/1532/23. Прокурором значиться Матвієнко Олександр Вікторович. Захисники: Костюк Олег Петрович, Синявський Олександр Миколайович, Бабинець Сергій Петрович. Також у процесі зазначені потерпіла Камуз Валентина Миколаївна та 2 представники потерпілих Мороз Олег Валерійович і Мойсей Георгій Михайлович.Нагадаємо, що машину загиблих холод­нокровно розстріляли з автомата і спа­лили в лісосмузі, а тіла прикопали в ямі за пів кілометра від місця злочину. Не пожалі­ли навіть дитини. Зловмисники 22-річний Святослав Гончаров із Чорнотичів Сосницької ТГ (він проходить як організа­тор), 27-річний Олександр Черниченко із Рудні (тієї ж громади) і 20-річна Альона Ярмола із Сосниці — заманили киян під приводом продажу автомобіля. Їхньою здо­биччю стали 6 тисяч доларів США, які сім’я везла із собою, розраховуючи на покупку.


Запобіжний захід затриманим обирав Корюківський райсуд. На засіданні трій­ця визнала свою причетність до злочину, втім Гончаров (він — військовослужбовець) наголошував, що мотивом розправи були не гроші, а бажання покарати главу родини за те, що він буцімто «оббирав військо­вих, збираючи гроші на автівки, але машин не передавав». Просив суддю відпустити його під домашній арешт. Цього ж просила і Ярмола, яка сказала, що лише допомагала відтягнути авто й забрала спільників з міс­ця події, а загиблих навіть не бачила. Єди­ним, хто не заперечував проти тримання під вартою, був Черниченко. Та суд цілком про­гнозовано закрив у СІЗО всіх трьох. На два місяці. Згодом запобіжний захід кіль­ка разів подовжували. При цьому адвокат Ярмоли раз за разом подавав апеляційні скарги, намагаючись «витягнути» підзахисну з ізолятора. Зазначав, що вона з дитин­ства має III групу інвалідності, а ще хворіє на рак. Втім марно. Обвинувачені й досі під вартою. Їм інкримінують одразу сім статей Кримінального кодексу України: ч. 3 ст. 28 (вчинення злочинів організованою групою), п. 1,2, 6, 12 ч. 2 ст. 115 (потрійне вбивство з корисливих мотивів, вчинене за по­передньою змовою), ч. 2 ст. 194 (умисне знищення майна шляхом підпалу), ст. 257 (бандитизм), ч. 1 ст. 263 (незаконне пово­дження зі зброєю), ч. 3 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом), ч. 2 ст. 309 (зберігання наркотиків). За сукуп­ністю нелюдам світить від 10 до 15 років тюрми або ж довічне позбавлення волі.

Юрій Нікітін

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Черевань, вбивство, Ярмола, Сапон

Добавить в: