Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У 32-му ліцеї провели батьківські збори, щоб оговорити проблему розбещення дітей вчителем фізкультури

У 32-му ліцеї провели батьківські збори, щоб оговорити проблему розбещення дітей вчителем фізкультури

 

27-го вересня стало відомо, що у чернігівській школі №32 батьки учнів звинуватили вчителя фізкультури у педофілії. Звинувачення ґрунтувались на свідченнях дітей, які описали неодноразові випадки неприйнятної поведінки педагога, яка тривала не один рік. У скоєному підозрюється 58-річний батько трьох дітей Романенко Віктор Олександрович, котрий 4 роки працював у ліцеї, а до цього — в дитячо-юнацькій школі №2. 26-го вересня цей вчитель написав заяву на звільнення.Після розголосу цієї ситуації директорка навчального закладу пішла на лікарняний, її обов'язки зараз виконує заступниця директора з навчально-виховної роботи Наталія Петренко. Саме вона і зустрілась з батьками у присутності журналістів, аби обговорити дану проблему колективно.

Свій виступ пані Наталія почала з того, що сказала, що на вчителя за 4 роки його роботи у ліцеї не було жодної скарги, а до закінчення досудового розслідування поліції, приймати якісь рішення щодо його дій, немає сенсу.

Ще одна заступниця директора Софія Нестеренко, повідомила, що учителі співпрацюють зі слідством і деякі з них вже встигли надати свої покази. Вона нагадала батькам, що у ліцеї кожного року проходить анкетування та опитування середніх класів, початкову школу до нього не залучають. Опитування - анонімне, стосується воно чотирьох сфер навчання, однією з яких є безпечне освітнє середовище, в якому є питання, що стосуються цькування, булінгу та насильства над дітьми.

Батьки ж своєю чергою висловлювали своє обурення та розповідали історії, які стосувалися поведінки фізкультурника. Так, пані Вікторія навела приклад про те, як у дівчини з 9-го класу порвалися джинси і коли Романенко побачив це, то сказав: "Боже, який в тебе сексуальний розріз, я так би тебе і поцілував". Зі слів мами дівчинка побоялась про це розповісти, бо очікувала булінгу у відповідь зі сторони вчителя і що він усе буде заперечувати.

Мама Валерія розповіла, що її дитина 2 тижні тому розповіла їй про те, що вчитель фізкультури брав за сідниці дівчинку, носив її на руках і цілував у щічки, носик та лобик, приказуючи, що вона молодець.

Батьки знайшли випускницю 32-го ліцею, яка також підтвердила факт можливого розбещення і розповіла, що вчитель на постійній основі намагався торкнутися дівчат під час проведення занять з фізкультури і не тільки. Потім він почав вести уроки фізвиховання у дітей 1-2 класів і багато батьків почали скаржитися на те, що він міг вдарити дітей по сідницях за неслухняність.
Дівчина повідомила, що неодноразово скаржилась на дії фізкультурника, коли вчилася, але на неї просто накричали і казали, що вона все вигадує.

28 вересня поліція розпочала провадження за ст.396 КК України (приховування тяжкого злочину), щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем. Також було розпочато кримінальне провадження за ч.2 статті 156 КК України (розбещення неповнолітніх).Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: педофілія, розбещення, школа, фізкультура, Романенко

Добавить в: