У Прилуках з'явиться алея Героїв

 

У Прилуках розпочались роботи зі встановлення Алеї пам'яті. Від початку монтують металеві конструкції. Пізніше до них прикріплять банери з фотографіями загиблих прилучан, що захищали Україну. Це - незамінна складова національно-патріотичного виховання молоді, розповідає Олександр Сивенко заступник міського голови.Олександр Сивенко:
- На вимогу громадськості, неодноразові звернення мешканців нашого міста, в центральній частині міста на Соборній площі, тобто з лівого і з правого боку будуть розміщені металоконструкції, на яких у подальшому, найближчим часом будуть прикріплені банери із зображення наших загиблих героїв-прилучан.

Хочеться сказати, що даний напрямок було розглянуто робочою групою. Було розглянуто декілька варіантів даних металічних конструкцій. Було розглянуто декілька варіантів безпосередньо наших героїв на банері.

Врахували усі побажання і родичів загиблих героїв.

Питання встановлення в центрі міста Алеї Героїв обговорювали, як на засіданні громадської ради, заслуховували депутати, схвалили і члени виконавчого комітету. Невипадково Алея з'явиться в центрі Прилук, Соборна площа - це саме те місце, де проводжають загиблих.

Дане розміщення Алеї Героїв - тимчасове, бо розглядається питання будівництва меморіалу, де буде вшановано загиблих захисників Прилуччини.Джерело: телеканал "Прилуки"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пам'ять, захисники, вшанування, Прилуки

Добавить в: