Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Віктор Бистров став першим заступником Брижинського

Віктор Бистров став першим заступником Брижинського

 

Віктор Бистров став першим заступником начальника Чернігівської міської військової адміністрації. Він відповідає за питання пов'язані з бюджетом. Про це Суспільному розповів начальник Чернігівської МВА Дмитро Брижинський.Обіймає посаду заступника начальника МВА Віктор Бистров тиждень.

"Було прийнято таке рішення, адже він має серйозний досвід роботи у місцевих органах влади. Він знає, як працює ця система і надає дуже серйозну підтримку в цих питаннях. Це штатна посада. Напрям роботи — це бюджет, співпраця з органами місцевого самоврядування, виконавчим комітетом".
Спілкуватися з журналістами Суспільного Віктор Бистров відмовився.

Довідково:

Віктор Бистров народився 9 вересня 1974 року.

З 2006 року працював в органах місцевого самоврядування, був на посадах начальника фінансового управління Чернігівської міської ради, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. В цей час міським головою Чернігова був Олександр Соколов.

З грудня 2015 – депутат Чернігівської міської ради, заступник голови фракції "Наш край". З того часу і по травень 2017 року – був секретарем міської ради.

В жовтні 2020 року обраний депутатом Чернігівської міськради від "Нашого краю".

У 2021 році став радником голови Чернігівської ОДА Анни Коваленко з питань фінансів і бюджету. Він працював на громадських засадах.

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бистров, Брижинський, посада, заступник

Добавить в: