Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Де вигідно купити антикваріат в Україні

Де вигідно купити антикваріат в Україні

 

Купівля антикваріату - вкрай захопливе заняття, яке дає змогу заглибитися в історію, створити повноцінну колекцію рідкісних предметів як інвестиції або створити затишок у своєму будинку чи офісі. Колекціонування і масове скуповування предметів старовини є нормою для розвинених країн, де люди звикли цінувати історію людства і шанувати пам'ять про минулі часи. В Україні напрямок колекціонування лише набирає свою популярність, але вже сьогодні тисячі громадян країни шукають можливість вигідної купівлі справжнього антикваріату.Проблеми купівлі антикваріату

Через низьку популярність напряму збирання колекцій багато людей стикаються зі значними складнощами у виборі та оцінці предметів старовини. Для більшості справжнім порятунком став сайт https://monitex.com.ua/, де в каталозі можна знайти перевірені експертом і оцінені товари. Колекціонери-початківці випробовують удачу, відвідуючи сайти оголошень і блошині ринки свого міста, але не маючи достатньо досвіду і знань, можна купити товар неналежної якості, підробку або переплатити за антикваріат, що негативно позначиться на досвіді збирання.

Досвідчені колекціонери звикли довіряти фахівцям. Саме тому спеціалізований магазин для колекціонерів Монітекс пропонує не тільки безоплатну оцінку різних цінностей, а й можливість придбати з каталогу і на аукціоні товари, що сподобалися. Не варто втрачати можливість стати частиною світу українських колекціонерів, адже в магазині проводять регулярні акції та дисконтні пропозиції, що дає змогу за заниженою ціною придбати предмети старовини різного типу.

Як вибрати антикваріат

Залежно від того, який саме предмет ви шукаєте, скільки грошей готові витратити на купівлю і для яких цілей плануєте її зробити, має сенс розглядати як пряме придбання товару з каталогу, так і відвідування аукціону. Сьогодні в каталозі магазину ви зможете знайти понад 1000 позицій, які вже перевірені, оцінені і готові до відправки своєму новому власнику. В асортименті ви побачите:
  • картини та церковні ікони;
  • статуетки та шкатулки;
  • самовари та інші види посуду;
  • різні предмети інтер'єру;
  • сувенірну продукцію та колекційні товари;
  • прикраси, столове срібло і багато іншого.

З огляду на специфіку роботи онлайн-магазину, можна залишатися впевненим у тому, що всі товари перевірено на справжність, а їхню якість і збереження детально описано експертами, що дає змогу не ризикувати своїми грошима, а купувати лише ті товари, які вам потрібні.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в: