Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині попрощалися з чотирма захисниками

На Чернігівщині попрощалися з чотирма захисниками

 

16 та 17 вересня пройшли церемонії прощання з чотирма військовослужбовцями, які загинули в ході повномасштабного вторгнення. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.Молодший сержант Ситник Андрій Геннадійович народився 21 червня 1986 року
у Прилуках. Закінчив школу у с.Мазки Прилуцького району. Строкову службу проходив у танкових військах в смт Десна. Після служби працював на підприємстві в місті Києві. Потім повернувся додому допомагати батькам у веденні фермерського господарства та розвитку сімейного бізнесу.
На початку повномасштабного ворожого вторгнення без вагань став на захист Батьківщини. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А4053 на посаді стрільця-санітара механізованого відділення. Загинув 12 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання з виявлення та знищення сил противника на Харківщині. Попрощалися з воїном 16 вересня у Прилуках. Вдома у нього залишилися батьки, син та донька.Старший солдат Рябовол Сергій Миколайович народився 15 січня 1982 року в селі Заїзд Прилуцького району. Навчався в Заїздській загальноосвітній школі. Після закінчення навчання вступив до Дегтярівського сільського професійного училища, де здобув професію тракториста.
3 2000 по 2002 рік служив у лавах ЗС України. Потім працював за професією трактористом у м. Прилуки на ефіроолійному комбінаті. Згодом продовжив свій трудовий шлях у Києві. На захист України став у травні минулого року. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А4062. У жовтні 2022-го під час боїв на Донеччині отримав тяжкі поранення. Довгий час перебував на лікуванні, медики боролися за його життя, але 13 вересня цього року серце воїна зупинилося. Вдома у нього залишилися дві сестри та племінник. Попрощалися з Захисником 16 вересня також у Прилуках.
Солдат Тимощук Іван Володимирович народився 04.07. 1997 року в селі Іванівка на Рівненщині. Проживав в селі Зелене на Ніжинщині. Протягом 2017-2019 років проходив строкову військову службу. На захист України став у липні цього року. Пройшов навчання у навчальному центрі ДШВ, у тому числі і у Британії. Після цього долучився до одного з підрозділів військової частини А0224 на посаду сапера відділення інженерно-саперного взводу. Загинув
7 вересня 2023 року
під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися з воїном та поховали його у селі Зелене 17 вересня.
Солдат Ловейко Роман Володимирович народився 3 вересня 1988 року в селі Оленівка на Ніжинщині. Закінчив Оленівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів у 2006 році. Далі вступив до Сосницького аграрного ліцею. Опанував фах автослюсаря. Проходив службу в лавах Збройних Сил України.
Після демобілізації працював тривалий час на різних роботах у Києві. Згодом повернувся в рідне село і влаштувався до місцевого агропідприємства. Потім знову працював у столиці. На захист України став у липні того року. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А4007 на посаді стрільця-помічника гранатометника. За час служби був нагороджений медаллю «За оборону рідної держави». Загинув 11 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися з воїном та поховали його у рідному селі 17 вересня.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: попрощалися, захисники

Добавить в: