Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові відкриють центр підтримки бахмутян

У Чернігові відкриють центр підтримки бахмутян

 

За 1 гривню на рік — на таких пільгових умовах у Чернігові виділили приміщення для міськради Бахмута. Незабаром там відкриють центр підтримки бахмутян. Обіцяють надавати такі ж послуги, як і в інших подібних осередках.Про це повідомила речниця Бахмутської міськради Наталя Кисиличина.

“Бахмутська міська рада звернулася до влади Чернігова з приводу того, що в цьому місті також перебувають наші люди. Ми попросили допомоги, аби нам надали приміщення і була можливість там відкрити центр підтримки наших бахмутян”, — розповіла Наталя Кисиличина.

За її словами, поки що невідомо коли саме відкриють гуманітарний хаб для жителів Бахмута у Чернігові.

Рішення надати приміщення для створення хабу для бахмутян депутати Чернігівської міськради ухвалили на сесії 13 вересня. Як йдеться у документах, майбутній гуманітарний центр буде розташований за адресою вул. Самоквасова, 8 у Чернігові. Це приміщення площею 23,6 кв. м, яке у власності місцевого КП “Центр культури і мистецтв”

Умови оренди — пільгові. Бахмутська мерія сплачуватиме 1 гривню на рік та комунальні послуги.

“На даний момент у нас 102 особи — тимчасові переселенці з Бахмута, тут, у Чернігові. Можливо, їх буде більше”, — каже в.о. мера Чернігова Олександр Ломако.

Подібні гуманітарні хаби вже функціонують у різних містах країни.

Джерело: "Вільне радіо"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бахмут, сесія, міськрада

Добавить в: