Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Шотландець відновлює чернігівські будинки разом з волонтерами «Бо Можемо»

Шотландець відновлює чернігівські будинки разом з волонтерами «Бо Можемо»

 

Наталія Степаненко у березні 2022 року через постійні обстріли з російської сторони втратила чоловіка та будинок. Жінка каже, що 80-х роках її батьки придбали хатину на Бобровиці. З роками родина пані Наталі провела туди світло, воду та збудували з хатинки великий дім, аби батьки жінки, її чоловік та діти жили усі разом.

16 березня 2022 року чоловік Наталі загинув під час чергового обстрілу росіян. Він не встиг добігти кілька метрів до підвалу сусідів аби сховатися. 17 березня Наталі разом з двома сусідами вдалося виїхати, завдяки військовим. Вони вивезли їх на вул.Рокосовського, де жінки переночували у гуртожитку. Потім волонтери вивезли їх до села Березна, де проживає молодша дочка Наталії.

Наталія каже, що на момент виїзду з Чернігова, через російські обстріли згорів сарай, був завалений погріб, а сам будинок вже стояв без вікон, дверей та другого поверху. Аби хоч якось відволіктися думками від пережитого у Березному жінка поралась на городі. Так вона і дізналась, що українським військовим вдалося відігнати росіян.

Відбудовувати будинок Наталії Степаненко минулого літа приїхало більше 30 людей від громадської організації "Бо можемо". Вони розібрали завали, поклали фундамент, а на сьогоднішній день вже зведені кімнати відновленого будинку.Андрій Галюга голова ГО "Бо можемо" сказав, що до настання холодів волонтери постараються звести дах та вставити вікна. У будівельну бригаду входить також шотландець Марк Тейлор, він приїхав 7 місяців тому, аби допомагати українцям. Починав з того, що возив гуманітарну допомогу, допомагав тваринам, а тепер долучився до будівництва.Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Степаненко, Бобровиця, будинок, Галюга

Добавить в: