Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » В Ічні попрощались з захисником Олександром Загорулько

В Ічні попрощались з захисником Олександром Загорулько

 

7 вересня в Ічні пройшла церемонія прощання з 43-річним солдатом Олександром Загорулько. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.Солдат Загорулько Олександр Анатолійович народився 21.02.1980 року
в Ічні на Чернігівщині. Закінчив 9 класів місцевої загальноосвітньої школи №3. Працював різальником на ТОВ «ГОЛДПАК» в Ічні.


Після початку повномасштабної війни долучився до лав Збройних Сили України. Захищав Батьківщину в складі одного з підрозділів військової частини А4712 на посаді стрільця-санітара механізованого відділення. 31 серпня 2023 року під час виконання чергового бойового завдання на Запорізькому напрямку потратив під ворожий артобстріл, внаслідок чого підрозділ Олександра втратив з ним зв’язок.

Протягом цього часу воїн вважався зниклим безвісти, але сьогодні він «на щиті» повернувся на малу батьківщину, де з Захисником попрощалися рідні та близькі. Поховали Олександра на кладовищі Ічні. Вдома у нього залишився син.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Загорулько, Ічня, попрощалися

Добавить в: