Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » НАЗК направило до суду адмінпротоколи щодо керівників лісового господарства Чернігівщини

НАЗК направило до суду адмінпротоколи щодо керівників лісового господарства Чернігівщини

 

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) склало та направило до Деснянського районного суду Чернігова два протоколи про адміністративні правопорушення стосовно начальника Північного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства, а також його першого заступника.

Довідково:Сергій Михайлович Аніщенко - начальник Північного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства
народився в 1974 році у селі Нові Боровичі Сновського району. Після служби в Збройних силах України закінчив Національний аграрний університет за спеціальністю «лісове господарство», а згодом – Національну академію державного управління при Президентові України.

Трудовий шлях розпочав з помічника лісничого Новоборовицького лісництва ДП «Корюківський лісгосп» об’єднання «Чернігівліс». Професійний і організаторський хист здобував також на посадах лісничого Новоборовицького лісництва, інженера лісового господарства, головного лісничого ДП «Корюківське лісове господарство». З 2013 року і до призначення начальником Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства 24 вересня 2020 рок, очолював ДП «Городнянське лісове господарство».45-річний Вадим Фесюн є першим заступником начальника, головного лісничого Північного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства. Вадим Михайлович народився у Мені в 1978 році 16 серпня. Трудову діяльність розпочав помічником лісничого Чернігівського лісництва ДП «Чернігівське лісове господарство». Згодом працював лісничим Чернігівського лісництва, головним лісничим ДП «Чернігівське лісове господарство», начальником відділу, заступником начальника, головним лісничим Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства. Загальний стаж роботи в галузі – 27 років. Має дружину Олену і трьох дітей: доньку Софію та синів Андрія та Кирила. Андрій служить у Збройних силах України, Кирило - голкіпер футбольного клубу «Колос» (Ковалівка) Української прем’єр-ліги.


На нинішню посаду Вадима Фесюна призначили у січні 2023 року. Відтоді він опікується великим лісовим господарством Чернігівщини та Сумщини, яке займає понад 700 тисяч гектарів.

У співпраці з Управлінням СБУ в Чернігівській області НАЗК встановило, що службовці отримали у безоплатне користування для власних потреб автомобілі Skoda Superb та Volkswagen Tiguan, які належать підконтрольним їм лісовим господарствам. Водночас обслуговування автівок проводилось коштом цих лісових господарств.

Дії керівників Північного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства кваліфіковано як порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків.

Крім того, керівництво Північного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства діяло в умовах реального конфлікту інтересів, видаючи спеціальні дозволи на використання лісових ресурсів – лісорубні квитки для господарств, від яких отримали вказані автомобілі.

Зазначимо, що рішення, ухвалені особою, зазначеною у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 Закону «Про запобігання корупції», на користь особи, від якої вона отримала подарунок, вважаються рішеннями, прийнятими в умовах конфлікту інтересів.

Зазначені дії посадовців кваліфіковано за ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП – порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: лісництво, НАЗК, корупція, протокол

Добавить в: