Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині, де підірвалася автівка з поліцейським, знайшли ще з десяток нерозірваних мін

На Чернігівщині, де підірвалася автівка з поліцейським, знайшли ще з десяток нерозірваних мін

 

На лісовій дорозі на Чернігівщині, де 28 серпня на міні підірвалася автівка з поліцейським і його родиною, знайшли ще близько десятка мін, які не здетонували. Про це Суспільному сказав військовий із позивним “Доцент”. Внаслідок вибуху загинув патрульний поліцейський В'ячеслав Обитоцький та його дружина. Двоє їхніх дітей вижили і нині в лікарні.

Дітей доставили до обласної дитячої лікарні, вони мають мінно-вибухові травми, проходять дообстеження, повідомила медична директорка дитячої лікарні Наталія Сергійчик."На зустріч до військовослужбовців бігли діти, які були поранені, наші військовослужбовці надали їм допомогу і відправили на зустріч швидкій допомозі, яка була визвана",— розповів офіцер з позивним "Доцент".

Зараз залишки авто, в якому загинуло подружжя, пересунули на декілька метрів від місця, де трапився вибух.

Лісова дорога, якою їхало авто — це прикордоння, до Білорусі 10 кілометрів. З початку повномаштабного вторгнення цією дорогою заборонили користуватися цивільним. Там стоять попереджувальні знаки, каже військовий з позивним "Доцент".

Це не перший випадок підриву цивільного авто на протитанкових мінах на Чернігівщині, говорить військовий.

"Хотілося б звернутися до всіх цивільних, щоб вони не нехтували цими обмежуючими і попереджувальними знаками, оскільки в абсолютній більшості ці знаки стоять не просто так, можливо так хтось думає, насправді, це дійсно, якщо вони стоять, то це означає, що там небезпека".

Офіцер каже, якщо ви вже потрапили на заміновану дорогу, не можна сходити чи з'їжджати на узбіччя, краще звернутися до військових, вони допоможуть залишити небезпечне місце.Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: міна, підірвались, Обитоцький

Добавить в: