Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Сучасне лікування причин болю у спині нарешті вже доступне в Чернігові

Сучасне лікування причин болю у спині нарешті вже доступне в Чернігові

 

АКТУАЛЬНО Життя — це рух. А рух без болю — це норма, а не привілей. В дитинстві та юності майже всі ми легкі, рухливі та вільні. І зовсім не задумуємось над цим. Просто живемо та насолоджуємось скарбом, що дала нам природа. Але чим старші стаємо, тим тяжче зберегти цей скарб. Стреси, хронічні хвороби, травми, перевтома... Усе це крок за кроком може перетворити нас на жабку в окропі з відомого експерименту. Пам'ятаєте? Якщо жабеня закинути в окріп, воно вистрибне та врятується. Якщо ж воду повільно нагрівати разом з жабеням, воно не сприйматиме небезпеку, звикнеться з дискомфортом та зрештою фінал буде дуже сумним. Так само часто робимо й ми, реагуючи лише на дуже сильний біль. А симптоми, які видаються нам незначними, ігноруємо. І згодом вони накопичуються у сніговий ком хвороб. Тож краще вчасно звернутися за допомогою до кращих фахівців міста.Центр вертебрології та реабілітації АвангардМед пропонує найдієвіші на сьогодні методи лікування захворювань хребта та суглобів. Вони повернуть вам радість вільного та безболісного руху без хірургічного втручання та необхідності постійно приймати знеболювальні. Серед наших видів терапії:

Високоінтенсивна магнітотерапія, безпечна та ефективна для зрощення переломів, зміцнення м'язів та післяінсультної реабілітації. Інтенсивне електромагнітне поле, яке створює апарат, викликає повторювальні скорочення м'язів, позитивно впливає на нерви та миттєво полешує біль.

Сухе витяжіння хребта, одна з найфективіших методик лікування спини. Дозволяє зняти спазми м’язів, позбутися коливання тиску в міжхребцевих дисках, допомагає при протрузіях та грижах дисків, остеохондрозі, сколіозах та навіть хронічному головному болю. Під час сухого тракційного витяжіння хребта відстані між суглобами та хребцями збільшуються, й фіксація їх у правильному положенні дозволяє ефективно позбутися багатьох хвороб. Сухе витяжіння хребта проводиться на найсучаснішому обладнанні BTL під керівництвом кваліфікованих фахівців.

Ударно-хвильова терапія допомагає при артрозах та артритах у будь-якій локалізації, остеопорозі та остеохондрозі, захворюваннях зв'язок та сухожиль, наслідках травм, неправильному зрощенні переломів та ряді інших захворювань. Метод базується на принципі короткочасної подачі до хворої ділянки високої та енергетичної вібрації, яка зменшує або усуває біль, а також покращує кровообіг в ураженій ділянці. За допомогою УХТ можна розбити хворобливі кісткові вирости та фіброзні вогнища в зв’язках і м’язах, покращити мікрокровотік та обмін речовин.

Високоінтенсивна лазерна терапія ефективна при лікуванні різних клінічних захворювань, починаючи від артрозів до м’язових пошкоджень і тендінопатій. Принцип лікування полягає в тому, що тканини людського тіла, наповнені рідиною, добре поглинають хвилі на довжинах 1064 нм і 980 нм. Лазерне світло створює в тканинах фотомеханічну хвилю, що блокує провідні больові шляхи нервової системи і приносить миттєве знеболення. Механічні хвилі також прокращують лімфодренаж та мікроциркуляцію.

Мета клініки АвангардМед — не усунути симптоми та замаскувати больові відчуття, а відшукати причину болю й усунути її назавжди. Поверніть собі втрачену легкість руху, згадайте, як це — вільно та сміливо йти вперед по життю, не відчуваючи при цьому болю.

Центр вертебрології та реабілітації АвангардМед знаходиться за адресою: м. Чернігів, пр-т Перемоги. 119-А.
Дізнатися про весь спектр медичних послуг та записатися на прийом можна за посиланням https://avangardmed.com.ua/contacts/
або за номерами телефону: (097) 560-65-65 та (093) 585-65-65

Будьте здорові!

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Центр вертебрології та реабілітації АвангардМед, лікування захворювань хребта та суглобів, клініка АвангардМед

Добавить в: