Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові встановлять нову систему оповіщення

У Чернігові встановлять нову систему оповіщення

 

Міськрада у співпраці з партнерами працює над встановленням у Чернігові нової системи оповіщення. Про це повідомив під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в.о. міського голови Олександр Ломако.

Він дав доручення управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення підготувати проєкт рішення і винести на розгляд виконавчого комітету Чернігівської міської ради, який дасть старт процесу погодження робочого проєкту по запуску міської автоматизованої системи центрального оповіщення. Кошти міського бюджету на реалізацію не витрачатимуть.


— Міжнародні партнери Чернігова проявили ініціативу це зробити і певна робота вже з цього питання проведена. Нова система має бути сучасною і відповідати всім вимогам, враховуючи досвід інших країн. Вона передбачає 12 пунктів на території міста, які вмикатимуться централізовано і покриватимуть всю територію міста.

Та система, яка зараз працює у місті, вона знаходиться на балансі департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОВА. Нова ж буде на балансі міста, ми за неї будемо відповідати, — повідомив в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

Джерело: пресслужба Чернігівської міської ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: оповіщення, міськрада

Добавить в: