Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Ніжині створюють Меморіальний комплекс усім загиблим українським героям

У Ніжині створюють Меморіальний комплекс усім загиблим українським героям

 

На вулиці Гоголя у Ніжині біля Собору Всіх Святих зводять меморіал загиблим українським Героям. Ініціатором проекту виступив політик Антон Геращенко та очільник міста Олександр Кодола. Будують меморіал виключно за благодійні кошти.

До робіт зі зведення меморіалу столичні будівельники приступили на початку червня. На сьогодні картинка вже вимальовується.Олександр Забродський виконроб "АСМУ 7":

- Ми виконали вже майже 100% бетонних робіт. Далі ми працюємо з гранітом, це все буде закриватись гранітом. Потім поставимо стеллу, пам'ятник Мацієвського.

Проект розробляли найкращі архітектори країни. В центрі меморіалу буде розміщена бронзова скульптура Олександра Мацієвського – Героя України, якого розстріляли російські військові за слова «Слава Україні». Сам монумент буде виконаний у червоно-чорних кольорах у формі великого козацького хреста. Розмір майбутнього меморіалу в діаметрі складає 16 метрів, а самого козацького хреста - 12.

Відкрити Меморіальний комплекс усім загиблим українським Героям планують вже у жовтні цього року.Джерело: телеканал "ТІМ"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ніжин, меморіал

Добавить в: