Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігівській області до кінця серпня перевірятимуть перевізників

У Чернігівській області до кінця серпня перевірятимуть перевізників

 

У липні Чернігівська ОВА, Укртрансбезпека і патрульна поліція спільно провели 28 рейдових перевірок перевізни­ків. За їх результатами було складено май­же 320 протоколів та актів. Штрафи затягли на три мільйони двісті тисяч гривень.

І ось із 1 серпня на Чернігівщині знову по­чалися перевірки пасажирського автотран­спорту. Триватимуть вони до кінця місяця. Мобільні групи фахівців відділу державно­го нагляду (контролю) у Чернігівській об­ласті Державної служби України з безпе­ки на транспорті, працівників територі­альних підрозділів Нацполіції, Держав­ної податкової служби, Державної митної служби, обласних, районних і міських вій­ськових адміністрацій перевірятимуть про­ведення передрейсових медичних оглядів во­діїв, технічний стан транспортних засобів, які виходять на маршрути, дотримання визначе­ного маршруту та розкладу руху згідно з укла­деним договором, відповідності транспорт­них засобів умовам перевезень і параметрам комфортності, а також виконання вимог щодо дотримання режиму праці та відпочинку воді­ями автобусів.Допомогти в цій справі можете і ви — по­відомити про факти порушень, свідками яких ви стали, можна за номерами (044) 35-04- 304 та 067-12-00-483 або на електронну адресу 41@dsbt.gov.ua.

Джерело: газета “Гарт” від 10.08.2023,  Катерина ДРОЗДОВА

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: перевізники, Укртрансбезпека

Добавить в: