Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Художниця Олеся Вакуленко випустила нову серію хусток «Бавовняні поля для мо.Z.kаля»

Художниця Олеся Вакуленко випустила нову серію хусток «Бавовняні поля для мо.Z.kаля»

 

Робота над новою серією хусток «Бавовняні поля для мо.Z.kаля» носить благодійну мету. Дана серія хусток була випущена в світ за підтримки асоціації українців Північної Кароліни. Олеся вирішила, що тематика бавовни на її виробах буде логічною в контексті того, що відбувається в Україні і сподівається, що наші військові будуть робити "бавовну" частіше і більше непрошеним гостям.
Людям, які купують ці вироби більше за все, сподобалась жовто-блакитна кольорова гама. Усі кошти, виручені з хусток із бавовною Олеся Вакуленко передає на потреби збройних сил України, а саме для окремого батальйону спеціального призначення "Дике поле", в якому служить майже 1.5 року її чоловік Роман. Вартість хустки зі штучного шовку Армані розміром 99×99 см. - 600 гривень

Олеся Вакуленко художниця вже у третьому поколінні, а ще дизайнерка одягу, книжкова ілюстраторка і неймовірна фанатка своєї справи. Джерело: телеканал "ТІМ"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: хустки, майстриня, Вакуленко

Добавить в: