Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові студент повернув власниці 16 тисяч гривень, які знайшов під банкоматом

У Чернігові студент повернув власниці 16 тисяч гривень, які знайшов під банкоматом

 

Загублені 16 тисяч гривень, які знайшов на вулиці в Чернігові 18-річний студент, повернули власниці. Владислав Герасименко помітив стос купюр, який лежав біля банкомата, та передав гроші до поліції. Там оголосили про розшук їхнього власника – виявилося, що це жителька Чернігова, а гроші призначалися на операцію її п'ятирічному онукові.

Чернігівка Наталія Білоконська згубила у неділю, 30 липня, гроші. Поки знімала кошти в банкоматі, не помітила, як із гаманця випали 16 тисяч гривень, відкладених на операцію 5-річному онукові. Дитина відволікла її, до того ж місце біля того банкомату прохідне і шумне.

Як пізніше з’ясувалося, гроші пролежали на тротуарі майже пів години.

Знайшов гроші 18-річний студент Владислав Герасименко.

В поліції оголосили про розшук власника грошей через сайт та соцмережі, і за три дні власниця знайшлася. Зверталися й інші люди, каже начальник Чернігівського районного управління поліції Олександр Шульга.

Владислав – з села Бакланова Муравійка, навчається в Києві, в державному університеті ім. М. Драгоманова, на спортивного тренера. На літо влаштувався на роботу в Чернігові. Каже, думки залишити знахідку собі не виникало, переживав, чи знайдеться власник грошей.

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: банкомат, гроші, студент, знахідка

Добавить в: