Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » З 7 серпня на «ЗАЗ» почнуть курсувати 4 тролейбусних тимчасових маршрути

З 7 серпня на «ЗАЗ» почнуть курсувати 4 тролейбусних тимчасових маршрути

 У Чернігові з понеділка, сьомого серпня, чотири тимчасові маршрути міського електричного транспорту курсуватимуть до зупинки громадського транспорту «Автозавод». Мова йде про тролейбусні маршрути:

№ 4 Т – "Автозавод – КСК" (через вул. Івана Мазепи);
№ 3 Т – "Автозавод – Залізничний вокзал" (через просп. Перемоги);
№ 9 Т – "Міська лікарня № 2 – Автозавод" (через вул. П’ятницьку);
№ 10 Т "Автозавод – Діагностичний центр" (через просп. Левка Лук’яненка).

Відповідні зміни до маршрутної мережі громадського транспорту погоджені на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, третього серпня.

На ділянці від обласної лікарні до кінцевої зупинки громадського транспорту «Автозавод» наразі завершилися роботи з відновлення зруйнованої контактної мережі. Тепер транспортне сполучення мікрорайону "ЗАЗ", який суттєво постраждав внаслідок збройної агресії рф у 2022 року, значно покращиться.Його жителі матимуть можливість діставатися до робочих місць, важливих соціальних об’єктів, закладів освіти.

Тимчасовий маршрут № 4 Т "Автозавод-КСК", який вводиться, матиме такий шлях проходження: зупинка "Автозавод" — просп. Миру — вул. Івана Мазепи до зупинки "вул. Ціолковського", що знаходиться на вул. І. Мазепи, та за аналогічним маршрутом у зворотному напрямку.

Тимчасові маршрути № 3 Т, 9 Т, 10 Т — продовжуються від зупинки "Обласна лікарня» до кінцевої зупинки «Автозавод» з відповідною зміною назв маршрутів.

Джерело: Пресслужба Чернігівської міської ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: тролейбуси, маршрути

Добавить в: