Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » З 28 липня колишній кінотеатр «Перемога» стане Центром підтримки стартапів та інновацій

З 28 липня колишній кінотеатр «Перемога» стане Центром підтримки стартапів та інновацій

 

Будівля колишнього кінотеатру «Перемога», яка зараз підпорядковується НУ "Чернігівська політехніка" довгий час стояла незадіяна. Тепер же тут функціонуватиме центр підтримки стартапів і інновацій «Перемога» при університеті. Як розповів Сергій Безбородько керівник центру підтримки стартапів і інновацій при НУ "Чернігівська політехніка" є 2 паралельних сценарії по запуску приміщення в роботу - швидкий (використання сухих і придатних приміщень) і довгий (розробка архітектурного плану для реконструкції аварійних дахів).

Деталі меблів для нової локації вирізають за допомогою толокарів - мобільних майстерень, які можуть виготовляти будь-що і будь-де.

Починаючи з 17 по 30 липня у колишньому кінотеатрі «Перемога» працюють 3 толокари, які приїхали до Чернігова з різних куточків України, аби підтримати створення першої цифрової лабораторії, що функціонуватиме у центрі стартапів та інновацій.

Безбородько розповів, що у центрі є лазерний різак, яких усього 3 в Україні, також у якості обладнання будуть додані 3D-принтери, паяльні станції і запустять воркшопи з робототехніки, моделювання, будуть додаватися нові майстерні. Це буде такий собі простір для створення винаходів. Майстерня буде у правій частині будівлі. У правій - де зараз розміщені кінозали будуть створені коворкінги, хаби та майстерні. Функцію прокату кінофільмів також залишать.

В облаштуванні центру беруть, як студенти Чернігівської політехніки так і іноземні волонтери - Стів Науке з Лейпцигу (Німеччина), Матеуш Пророк з Польщі.

Цифрова лабораторія за словами Сергія Безбородька має відкритись 28 липня.Джерело: телеканал "Дитинець", фото "Еко-місто"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: кінотеатр, Безбородько, лабораторія, політехніка

Добавить в: