Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Шестикласник-акордеоніст зі Сновська здобув нагороду на конкурсі «Україна і світ»

Шестикласник-акордеоніст зі Сновська здобув нагороду на конкурсі «Україна і світ»

 

Днями 11 -річний Рубен Гзирбалян (на знімку) зі Сновська здобув найвищу нагороду (серед виконавців 9-11 років) на Між­народному фестивалі-конкурсі мистецтв «Україна і світ».
Каже: зразу навіть не повірив. Кілька разів перепитував у мами, чи правда. Хоча це далеко не єдина його перемога.— На такому ж конкурсі — тільки обласного рівня — Ру­бен теж був першим, — говорить вчителька юного музиканта Світлана Гладченко. Вона для Рубена — незаперечний ав­торитет. Він каже, що полюбив грати на акордеоні і досяг ре­зультатів саме завдяки їй.

— Хіба це було не твоє рішення — піти навчатися у музичну школу? — запитую.
— Рішення моє. Але я його прийняв під впливом дідуся (теж Рубена Гзирбаляна. — Авт.). Він народився у Тбілісі, та майже все життя живе у Сновську. Дідусь першим зрозумів, що акордеон - це моє.

— А ти так не вважав?

— Я був певен, що для мене — тільки футбол. Тому по­просив батьків, щоб записали мене в дитячу спортивну шко­лу. А тепер мені подобається поєднувати спорт і музику.
В основній школі Рубен у шостому класі, в музичній — у п’ятому. Уроки 5 разів на тиждень. Після них ще займаєть­ся вдома.

На конкурсі (він відбувався онлайн — Світлана Михайлів­на записувала гру свого учня на відео і надсилала на суд журі) Рубен виконував прелюдію композиторки Світлани Гардейчик і п’єсу «Грайливі сніжинки» Сергія Пташенка.

— І якою була нагорода за перемогу? — цікавлюсь у лауреата.
— Диплом, медаль і приз із логотипом конкурсу.

Світлана Гладченко отримала Подяку від його організато­рів, де відзначено її педагогічний талант та ефективні мето­ди викладання.Марія ІСАЧЕНКО, газета “Гарт” від 20.07.2023, відео Світлани Гладченко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сновськ, конкурс, акордеон, Гладченко, Гзирбалян

Добавить в: